מי אני?

אבחון אישי ומקיף ישר למייל

מי אני? מה באתי לעשות כאן בעולם הזה? מתי אמצא את עצמי? מה הייעוד שלי?
איך אמצא את העיסוק שימלא אותי בהכי הרבה שמחה וסיפוק? איך אממש את הפוטנציאל המלא שלי?
האם תהיה לי אי פעם זוגיות מספקת? האם אני בכיוון הנכון? האם אי פעם אהיה מאושר/ת באופן שלם?

ת'אמת, כמה פעמים שאלת את עצמך את השאלות הללו ודומותיהן? כמה זמן כבר מתקיימים החיפושים והתהיות הנ"ל? למעשה, כל השאלות הללו מתנקזות לשאלה אחת שמרבית האנושות שואלת את עצמה תדיר: "מי אני?"

השאלה הזאת כל כך חשובה לנו, שכדי להשיב עליה אנחנו מוכנים לקחת חלק בתהליכי טיפול נפשיים ארוכים ומורכבים, סדנאות משנות חיים, ולעבור דרך "שבעה מדורי גיהינום" של מסעות פנימיים להכרת הנפש.

אף על פי שכבודם של תהליכים כאלה ואחרים במקומם, יש גם דרך קלה יחסית, מעין "קיצור דרך", להבין את "מערכת ההפעלה" שלנו.

מי זה מה זה

הי, שמי גילבר. אני מטפל במקצועי מזה 25 שנה ויותר. פיתחתי שיטת אבחון המושתתת על ניסיוני ארוך השנים בתור מטפל שמשלב מגוון רב של עולמות תוכן, ביניהם שיטות מקובלות מעולם הפסיכותרפייה וההדרכה התודעתית, דרך רפואות עממיות מן המזרח (הסינית והיפנית), דרך מגוון של אמנויות לחימה, תנועה ונשימה, כמו גם כלים דוגמת עץ הספירות הקבלי (עץ חיים), האניאגרם, סוד האותיות ואחרים.
אחרי אלפי דוחות אבחון שהכנתי לאנשים בשני העשורים האחרונים ויותר בעל פה או בכתב יד, הצלחנו (כמה מתכנתים מבריקים ואני) להכיל את הניסיון הרב שצברתי לטכנולוגיה. לאלגוריתם שיודע לשכלל את עצמו כל הזמן. כעת, אני מזמין אותך לקבל ממני את האבחון האישי שלך. הוא עשוי, מניסיוני, ללוות אותך שנים רבות ולהכווין, ולדייק, ולבאר כל כך הרבה דברים שאולי הסתבכת אתם עד כה בשלל תחומי החיים. האבחון ישמש אותך כמפת דרכים, מצפן נאמן שמכיר אותך, לעתים, טוב מאשר מכיר/ה את עצמך…

איך זה עובד

לאחר בחירת השירות/חבילת השירות (ראו בהמשך) והסדרת התשלום, אני שולח למייל האישי שלך שאלון פשוט ולא חושפני במהותו. לא תהיה לך שום בעיה להשיב עליו במהירות.
אחרי כן, ייתכן שאשלח מספר שאלות לדיוק, לא בטוח, ואז… אכין לך דוח מפורט כבן 2-3 עמודי טקסט ישירים על חוזקותיך ועל חולשותיך. במה כדאי לך להתמקד. ממה כדאי לך להתעלם. כל מיני פחים להיזהר מהם. כל מיני חוזקות להתמנף מהם. לעתים גם ניתן "לנבא" תרחישים עתידיים בעלי סבירות גבוהה על סמך הדפוסים ההתנהגותיים שהאבחון חושף. לעתים פירושים מעמיקים לנקודות שורש התנהגותיים שכנראה קיבלת עוד מהבית. לעתים ענייני בריאות שעד כה התקשית לקשר ביניהם. ובכל מקרה, תמונה כוללת של עומק הווייתך. האבחון הוא בגדר מפה ומקרא של הנפש, אם תרצו, ויש שאוהבים לומר אפילו "צילום רנטגן נשמתי".

בנוסף, אם תבקש/י הבהרות נוספות ודיוקים, תוכל/י לפנות אלי לשיחה בדיגיטל/מפגש אישי (הכרוך בעלות נוספת). אם זה "משהו קטן" שניתן להסביר בכתב, נוכל להמשיך להתכתב על כך ביננו ללא צורך בתוספת תשלום מצדך. ​

המלצות אישיות

מחירון מבצע "מי אני?"

(התעריפים כוללים מע"מ)


התעריף הרגיל לשירותים בנפרד:

1. אבחון אישי במייל – 180 ₪
2. פגישת עומק (בזום) – 350 ₪


חבילות שירות:

3. ברכישה מראש: אבחון + פגישת עומק – 450 ₪ (15% הנחה)

4. שני אבחונים במחיר מוזל – 333 ₪ 

5. שלושה אבחונים במחיר מוזל – 477 

לקבלת האבחון יש למלא פרטים בטופס הבא ואשוב אליך.

הזמנת אבחון אישי


    אשמח להכין לך את האבחון האישי שלך!

    שיהיה רק טוב וטוב יותר,
    גילבר